„Különben kicsúszunk az időből” – Gerendai Károly nagy fába vágta a fejszéjét, gőzerővel dolgozik a Sziget Fesztivál megmentésén

Az egykori alapító úgy fogalmazott: a fesztivál az édes gyermeke, és mindent meg kell tennie azért, hogy megmentse.

Minifesztivállal indítja az évadot a Trafó. Az egész házban dübörög majd a kortárs művészet: performanszok, flashmobok és bemutatók a Krétakörtől a Proton Színházig és a Budapest Tánciskolától a Frenák Pál Társulatig.
Minifesztivállal indítja az évadot a Trafó. Az egész házban dübörög majd a kortárs művészet, program program hátán az irodától a női vécéig mindenhol és az is kiderül, milyen gondolatátvitellel csocsózni és hogy mit rejtenek egy flamand vendégművész színházi fülkéi. Nem színházi élmény színházi emberekkel, kulturális ereszd-el-a-hajam a szeptember 4-i ingyenes évadnyitó rendezvényen. A tökéletes hangulatot a Vasárnapi Gyerekek koncertje koronázza.