„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

A Sziget-alapító Müller Péter Sziámi új, Andfriends nevű zenekarával zárta a fesztivált és új klipet is készített.
A Szigetzáró Sziámi koncerten a Sziget-alapító Müller Péter Sziámi új, Andfriends nevű zenekarával állt színpadra. A Szeretni még című dal videója erre az alkalomra jelent meg: a dal zenéjét Bérczesi Róbert és Kirschner Péter, szövegét Sziámi szerezte és afféle „megbocsátó” számként jellemezték a klip leírásában, hiszen jó volna szeretni még tovább, többet, azokat is, akik rosszak voltak vagy már máshol járnak. A klipet Havas Györgyi készítette, az éneklésbe pedig a Nobilissima női acapella együttes énekesnője, Baka Rebeka szállt be Sziámihoz és Bérczesi Robihoz.