„A nyílt utcán foglak megb*szni te k****g!” – ilyen a „polgári kultúra” az ellenzéki tüntetésen (VIDEÓ)

Ezúttal is különös felszólalásokkal és mérsékelt érdeklődés mellett tartotta meg Hadházy Ákos a Pride melletti tüntetést.

Egy összesítés szerint a Beatlesé a zenetörténet legértékesebb lemezborítója. A Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band című albumborítójának limitált kiadású változatával került a Record Collector magazin értékelésének élére.
A Beatles a Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band című albumborítójának limitált kiadású változatával került a Record Collector magazin értékelésének élére. Az eredeti borító Sir Peter Blake munkája, amelyen a zenészek arca is látható volt. Az átdolgozáson a zeneipar legbefolyásosabb szereplőinek arca kapott helyet. A különleges borítóból alig száz példány készülhetett. Értékét 70 ezer fontra (mintegy 24,5 millió forintnyi összegre) becsülik.
A lista második helyén is a Beatles áll az 1968-as White-tal. A brit együttes az Introducing The Beatles borítójával, valamint a Yesterday and Today-jel is felkerült a listára, mégpedig annak negyedik helyére. (MTI)