Két út áll az Európai Unió előtt: az egyik a történet végét jelentené

Egyre világosabb, Orbán Viktor miért hangoztatja régóta, hogy a brüsszeli politika irányát meg kell változtatni.

Az ütés miatt olyan erősen vérzett Pavel Svojanovsky feje, hogy az orvosok már nem tudták megmenteni az életét.

Nyolcvan éves korában meghalt a cseh evezőssport legendás alakja, Pavel Svojanovsky, aki két olimpián is érmet szerzett – számolt be a szomorú hírről az Origo. Szvojanovszkij a hétvégén díjátadóként vett részt a Brno és Prága között fekvő Golcuv Jenikovban rendezett evezősversenyen
véletlenül félrelépett és leesett a díjátadóra felépített emelvényről, majd beverte a fejét.
Az ütés miatt erősen vérzett Szvojanovszkij feje. A versenyen dolgozó mentősök a futamok végeztével azonnal távoztak a helyszínről, így várni kellett, amíg a cseh klasszist egy közeli kórházba szállítottak, ám ott az életét már nem tudták megmenteni.

Pont a fejére esett. Nagyon vérzett. Sajnos a mentősök a verseny után azonnal elmentek, így körülbelül öt percet kellett várnunk, mire visszaértek”
– árulta el a verseny egyik rendezője.