10 milliónál megálljt parancsolnának! Mindent eldöntő népszavazás következik

Nagyon szoros végeredmény várható Svájcban.

II. Abdalláh úgy véli: a kétállami megoldás az egyetlen lehetőség.

Nem lesz béke a Közel-Keleten egy független palesztin állam megalakulásáig – mondta szerdán II. Abdalláh jordániai király. A erőszak eszkalációja rámutatott, hogy a közel-keleti régióban addig nem lesz biztonság, stabilitás vagy béke, amíg
Izrael mellett létre nem jön egy területi szuverenitással rendelkező, független palesztin állam
– mondta a király az ammáni parlament ülésszakának nyitóülésén. Az uralkodó beszédében hangsúlyozta: a kétállami megoldás az egyetlen lehetőség.
(MTI)
Nyitókép: Képmetszet / Facebook