Elsöprő győzelmet aratott egy pár hónapja alakult párt Bulgáriában

Rumen Radev korábbi elnök alakulata nagyon simán nyert, de egy koalíciós társra szüksége lesz.

Nagy Károly városának katolikus püspöke köszöntött minden szerelmespárt.

Aachen német városának katolikus püspöksége a Facebookon köszöntött mindenkit a Valentin-nap alkalmából. A Facebook-posztban közölt képen a „Liebe ist alles” (A szerelem minden) felirat mellett két férfi egymásra találásában gyönyörködhetnek a hívek.
A katolikus püspökség minden párt és friss szerelmest köszöntött Valentin-nap alkalmából, és rákérdezett arra is, ki hogyan ünnepli a napot, a válaszokat pedig a kommentekben várták.

A kommentmezőben aztán később azt közölték: nagyon örülnek a számos kommentnek és a kritikának is – amíg azok tiszteletteliek és nem sértőek. A sértőnek talált kommenteket viszont kénytelenek voltak törölni – írják.
Linkelték Helmut Dieser aacheni püspök egy korábbi interjúját is, amiben kifejtette: a homoszexualitás is az isteni akarat része, ahogy maga a teremtés is.