Vucic egy belgrádi nagygyűlésen jelentette be a lemondását

A szerb elnök ennek ellenére a politikában marad.

A Fehér Házban fogadta az elnök Kardashiant.
Szerda délután Kim Kardashiant fogadta Donald Trump a Fehér Házban – írja a Breitbart.com. Az elnök és a valóságshow sztár az amerikai börtönök reformjáról beszélgetett.
Trump a Twitteren „remek találkozónak” nevezte a látogatást.