Gyurcsánytól tanultak: így jelentené be a Tisza, hogy megszűnik a rezsicsökkentés, elveszik a 13. és 14. havi nyugdíjat

Az elemzők szerint „nem babra megy a játék”, és „elő van készítve az Őszöd 2 is”.

A québeci Laval Egyetemen politológia szakos hallgatója volt az a fiú, aki hat embert megölt egy kanadai mecsetben vasárnap este.
Egyelőre nem tudni, hogy a québeci merénylő kapcsolatban állt-e valamelyik terrorszervezettel. A fegyveres vasárnap este rontott be a kanadai városban lévő iszlám kulturális központba, ahol az esti ima végén hat embert megölt, és nyolcat megsebesített.
Justin Trudeau kanadai miniszterelnök elítélte, és gyáva terrortámadásnak minősítette a merényletet. Azt mondta, ilyen cselekménynek nincs helye a kanadai társadalomban.

A rendőrség két embert vett őrizetbe, de kiderült, hogy egyikőjük csak szemtanú volt. Őt hétfőn szabadon engedték. Sajtóértesülések szerint a másik férfi a québeci Laval Egyetemen politológia szakos hallgatója.