Trump kulcsembere egyetlen döntéssel elintézte Zelenszkijt: Amerika figyelme már nem Ukrajnára összpontosul

A Daily Mail úgy tudja, az amerikai külügyminiszter számára egy másik háború vált elsődleges prioritássá, háttérbe szorítva Ukrajnát.

A venezuelai elnök bejelentette: országa megszakít minden kapcsolatot Kolumbiával, mert az megvádolta kolumbiai gerillák befogadásával. Elemzők szerint nem valószínű, hogy katonai összeütközés alakulna ki a két ország között - egyelőre.
A külügyminiszter elmondása szerint már a légi járatok felfüggesztéséről is gondolkodik a kormány. Nicolas Maduro minisztériuma Ecuadorhoz, a Dél-amerikai Nemzetek Uniója (UNASUR) soros elnökéhez fordult sürgős tanácskozás reményében. José Miguel Insulza, az AÁSZ főtitkára nyugalomra intette a feleket, és arra, hogy találják meg a viszály megoldásához vezető utat. Elemzők szerint egyelőre nem valószínű, hogy katonai összeütközés alakulna ki a két ország között.