Orbán, Kalmár és Nikolics góljával vezet a magyar válogatott!

2020. október 08. 20:49

3-0-ra vezetünk Szófiában!

Csütörtök este 20:45 perckor elkezdődött az UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnokság rájátszásása a Nemzetek Ligájában. A mai mérközésen hazánk Bulgáriával mérkőzik meg. A Szófiában zajló meccsen a játékvezető a lengyel Szymon Marciniak.

Az első magyar szöglet után vezet a magyar válogatott!

Kalmár szöglete után Willi Orbán érkezett remekül, és a kapuba juttatta a labdát. Jelentős gól! Vezet a magyar válogatott!

Az első félidő utolsó tíz percére rákapcsolt a bolgár válogatott. Nedjalkov bal oldali beadását követően a túlsó saroknál Nedelev fejelt közelről, de Gulácsi óriásit védett.

Megint Gulácsi! Az utolsó percben egy közeli pöccintést bravúros mozdulattal, lábujjheggyel szedett ki a kapusunk.

Ott a második magyar gól!

Ezúttal Kalmár Zsolt volt eredményes. A szabadrúgást laposan a bal alsó sarokba rúgta!

A magyar válogatott ünneplése Nikolics gólját követően.<br>Fotó: M4 online
A magyar válogatott ünneplése Nikolics gólját követően.
Fotó: M4 online

Nikolics védhetetlenül bólintotta hat méterről a bolgár kapuba! 3-0-ra vezetünk Szófiában!

A mérkőzést élőben ide kattintva követheti online.

Cikkünk frissül.

Összesen 93 komment

annamanna
2020. október 08. 23:41
Sulammit
2020. október 08. 22:49
hvg-ből szemelgettem. 600-nál több hozzászólás. Ezek a dicséretek. A szemétségeket nem másolom ki. Bolgár György újra sírhat falkasházival! 444-nél egyelőre visszarakták a fiókba az előre megírt orbánozós cikkeket Micsoda egy képmutató xarcsimbókok vagytok. Több mint 600 hozzászólás egy olyan téma alatt amit tisztességes ember már csak elvből is hanyagol. Most látszik, hogy valójában szívügyetek ez a focis buzulás
Sulammit
2020. október 08. 22:43
Arra számítottam, hogy megy a szokásos szöveg, hogy pedig azt gondoltuk, hogy nyerünk, de majd legközelebb. És most tényleg nyertünk, pedig nem gondolta az edző.