Magyar Péter gyenge, Kapitány nem jött, hanem küldték – itt az új Mesterterv (VIDEÓ!)

A gyenge, kormányzásra alkalmatlan Magyar Péter helyett Kapitány István lehet Brüsszel és a nagytőke végső jelöltje? Itt a Mesterterv!

Januártól a röviditalok közterhe 15 százalékkal, míg a sör, a pezsgő és a köztes alkoholtermékeké tíz százalékkal nőhet – írja a Népszabadság. A cigaretta minimumadója hét forinttal, tételes adója 3,6 forinttal növekszik szálanként. Az autógáz jövedéki adóját a duplájára emelnék.
A jövedéki adó emelését javasolja a parlamentnek a kormány, így januártól az alkohol és a dohány ára is nagymértékben növekedhet. A röviditalok közterhe 15 százalékkal, míg a sör, a pezsgő és a köztes alkoholtermékeké tíz százalékkal nőhet. A cigaretta minimumadója hét forinttal, tételes adója 3,6 forinttal növekszik szálanként. A kormány az autógáz jövedék adóját a jelenlegi nettó 30 forintról két lépcsőben a duplájára emelné – írja a NOL.