Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Ha nem vesszük fel a kesztyűt, megérdemelünk mindent.

„Egy korrupt rendőrfőnök tegnap nemcsak a tanároknak és a diákoknak, hanem az egész országnak küldött hadüzenetet. Ha nem vesszük fel a kesztyűt, megérdemelünk mindent.”
Nyitókép: A Hvg videófelvételéből készült képernyőfotó, amelyen Pintén Sándor belügyminiszter és Nagy Erzsébet, a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezetének az ügyvivője a konzultáció előtt beszélget.