Demkó Attila: „A román himnusz alatt súlyos csend, a magyar és a székely himnuszba beleremegett a stadion” (VIDEÓ)

2022. július 24. 14:01

A biztonságpolitikai szakértő is részt vett a tusnádfürdői szabadegyetemen, és ha már ott volt, egy focimeccsre is ellátogatott.

2022. július 24. 14:01
null

Ahogy arról a Mandiner is beszámolt, Demkó Attila biztonságpolitikai szakértő is részt vett a tusnádfürdői szabadegyetemen. 

A Facebook-oldalán közétett videókból kiderült, hogy Demkó a szabadegyetem alatt egy meccsre is ellátogatott. Az ott tapasztaltakról pár sorban beszámotl követőinek. „A román himnusz alatt súlyos csend, a magyar es a székely himnuszba beleremegett a stadion” – írta.

Majd azzal folytatta,

„Székelyföld-Magyarország 1-0” – zárta gondolatait Demkó Attila.

A stadionban uralkodó hangulatról készült felvételt alább tekinthetik meg:

Összesen 69 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
scion
2022. július 26. 08:47
Mekkora baromság már ez a Székelyföld-Magyarország meccs. Mintha Székelyföld nem Magyarország része lenne, lett volna. Magyarország-Kiskunság meccs akkor miért nincs? Hát ezért, baromság. Sokkal jobb lett volna mondjuk egy klubcsapat ellen játszani, adott esetben Csíkszereda ellen. Ezzel is csak a románok alá adjuk a lovat illetve, az ő lapjaik szerint játszunk.
Válasz erre
0
0
drom176
2022. július 25. 09:56
" És ezt a többletet ide hozzák elkölteni, ugye? vagy mégsem? Hát nem. Ezeket a pénzeket az utolsó fillérig a magyar lakcímkártyával rendelkezők fizetik, és a román lakcímkártyával rendelkezők élvezik a hasznát. " Gondolom benne voltál a böszme 2004-es a külhoni magyarság elleni kampányában! Tényleg csak a lakcímkártyád magyar........a munkanélkülieknek se adjunk pénzt? Nem adóznak........a lakcímkártyájuk meg magyar! Nem tudod , hogy magyarnak lenni nem földrajzi meghatározás.....igaz kis progresszív!
Válasz erre
2
0
Trombitás Keresztély
2022. július 25. 01:21
Ha már úgyis a teljes állami garnitúra ott van Romániában a fityisz prájdon, nem lehetne, hogy ott is maradnak?
Válasz erre
9
4
Csakislovacska
2022. július 24. 22:35
Székelyföld nemrománia! Székelyföld nemrománia! Székelyföld nemrománia!
Válasz erre
4
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!