Hoppá: van, amiben pártszimpátiától függetlenül is egyetért az „internet népe”

A XXI. Század Intézet októberi felmérésből kiderült, hogy a magyar közösségi média felhasználók számára fontos az emberi méltóság védelme és nem szeretik az álhíreket.

Lehet itt felháborodni, elvtársak!
„Lehet itt felháborodni, elvtársak, de én sose láttam, hogy egy szakmunkás, szinte bármely szakmában, korábban ennyit keresett volna. Legalábbis a hazai bérek viszonylatában.
Persze így is mentek nyugatra, mert ott még többet. Fél megyékben hiány van, amit rendesen ki is használ a kőműves (most ő az elit), a vízszerelő, a gázszerelő (na az egy kurva nagy biznisz még), a burkoló, a szobafestő, de a kiskereskedő is. Meg a tiktok sztárok, vv sztárok, modellek, celebek, stb.
Ki diktál akkor? Az értelmiségiek, akik már csak egymásnak beszélnek, és kilóg a seggük a gatyájukból?”
Nyitókép illusztráció. Fotó: Pixabay