„Ugye, hogy nem hordok én sem szemellenzőt?”
A magyar szövetségi kapitány a Nemzeti Sport kérdésére arra is reagált, lehet-e bírni energiával azt, hogy pár nap alatt négyszer is összecsapunk a világ legjobb válogatottjaival.
„Mindig magasabbra tesszük azt a bizonyos lécet, ahogy azt szokták mondani... A játékosainknak még nyilvánvalóan fejlődniük kell, hogy minden egyes meccsen felvegyék a versenyt a legnagyobb világsztárokkal, meg kell érnünk ehhez a szinthez, de jó úton haladunk. Reméljük, hogy Angliából is el fogunk hozni majd egy vagy több pontot, ez lesz a célunk.”