Egyik jelölt sem áll távol tőle kettejük közül, a kérdés azonban az, hogy „melyik az a jelölt, akivel a korrupciómentes kormányzás, az oktatási rendszerváltás és az új, zöld, fenntartható gazdaságpolitika megvalósítható”.
Nem mond le az elnökségről
Fekete-Győr szerint az ötödik hely nem teszi indokolttá, hogy lemondjon a párt vezetéséről. „A pártelnökség más, mint a miniszterelnök-jelöltség” – mondta, elismerve, hogy a második forduló cél volt, ám ezt nem sikerült elérni. „Sokan mondták, hogy fiatal vagyok, ezt a kritikát elfogadom. Hosszútávfutásra jöttünk, sok időnk van még a politikában” – jegyezte meg.