Vadai Ágnes nagyon csúnya dolgot tett, nekiugrott Vitályos Eszternek

Mindent megpróbálnak, igyekeznek túllicitálni Magyar Pétert a kormányellenes kirohanásaikkal, igaztalan vádjaikkal és minősíthetetlen hangnemükkel.

Egyeztessenek végre a szakmai- és szülői szervezetekkel!
„A koronavírus-járvány kitörése miatt totális bizonytalanság uralkodik az idei érettségik lebonyolítása körül is. Emiatt aggódnak most a diákok, szülők és pedagógusok is, akik szintén nem tudnak semmi bizonyosat, márpedig vészesen közeleg május eleje, az érettségik eddig megszokott ideje.
Több európai országban döntöttek már a halasztás mellett, nálunk viszont a kormány, az Emberi Erőforrások Minisztériuma és az oktatási államtitkár is elbeszél egymás mellett.

A Demokratikus Koalíció javasolja a kormánynak, egyeztessenek végre a pedagógus- és szülői szervezetekkel, hogy hogyan, mikor lehet lebonyolítani az idei érettségit és egy héten belül hozzanak most már végleges és érvényes döntést az ügyben. Az emberek, a családok élete nem játék, nem lehet bizonytalanságban tartani a gyerekeket, szülőket és tanárokat sem!”