Ezek már az utolsó, kétségbeesett csapkodások

2026. március 15. 18:27

A vereségtől rettegő, a mentelmi joga mögé bújó, Zelenszkijjel lepaktáló, oroszokról fantáziáló Magyar Péter áll a több ezer ukrán bértapsoló és régi MSZP és Momentum szavazók gyűrűjében.

2026. március 15. 18:27
null

„Ezek már az utolsó, kétségbeesett csapkodások. 

A vereségtől rettegő, a mentelmi joga mögé bújó, Zelenszkijjel lepaktáló, oroszokról fantáziáló Magyar Péter áll a több ezer ukrán bértapsoló és régi MSZP és Momentum szavazók gyűrűjében.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Magyar Péter csúnyán lebukott: az első perctől színjáték volt, amit Ukrajnával tett

Magyar Péter csúnyán lebukott: az első perctől színjáték volt, amit Ukrajnával tett
Tovább a cikkhezchevron

Vádaskodik, hergeli, uszítja a hallgatóit, de már csak a legszűkebb szekta hisz neki. 

Mindenki tudja ott is, hogy megint ordenáré nagy vereség lesz ebből számukra. 

Magyar Péter még próbálja életben tartani a tüzet, de már épülnek a ”b” tervek: »biztos, hogy csalás, beavatkozás történt, csak ezért nyert a Fidesz«, stb.

Magyar megint azzal vádolja ellenfeleit, amit saját maga követ el.

Ez a kommunista felmenők öröksége. 

Az ukrán árulás nem jött be. A magyarok nem kérnek ebből!

Még 28 nap!”

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Facebook

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Orbán és Zelenszkij harca, kegyetlen ukrán fenyegetés, őrült putyinozás – itt az új Mesterterv

Orbán és Zelenszkij harca, kegyetlen ukrán fenyegetés, őrült putyinozás – itt az új Mesterterv
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 5 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
neszteklipschik
2026. március 15. 19:32
Igazat mondott Orbán, "nagyot kell nyerni", mert akkor fenntarthatatlan a "csalás történt, nem fogadjuk el az eredményt, nosza ki az utcákra és csináljunk egy színes forradalmat!" narratíva. Ha piszkosul el lesz kenve a szájuk, akkor csak sivalkodás van, de erőszakos utcai tömegtüntetés nincs. Mindenki lenyugszik otthon a picsába, oszt' jó'van.
Válasz erre
0
0
gyzoltan-2
2026. március 15. 19:27
Lehetnek jogos kifogások, jogos kritikák, jogos elutasítások Orbán Viktor, a kormány felé, akár a hatalomváltást is követelve..! Na, de! Tényleg létezne, hogy vannak olyan őrültek, a valóságtól teljes mértékben elszakadók, kik ezt Magyar Péter, egy rendszerkegyenc, botránycelebbel képzelik el, tartják lehetségesnek?! Nagyon nem szeretném! Az a bolsevik-zsidó háttér, melynek terméke a családi hátszelet élvező Péterke, ki arra a tapasztalatlan, kiforratlan, megvezethető fiatalságra pályázik, kikhez "Jó buli lesz!" felhívással fordult, hát nem-igazán tűnik opciónak a magyarság számára..! Kimondható: rosszabbnak ígérkezik! Ígéret a pánikra, a krízishelyzetre, a káoszra! -és nagyon komolyan kérem Magyar Pétert, hogy tájékozódjon az ezredforduló körüli Argentínát ért válságról, mely ismeret azért a kormány részére is ajánlott..! Mindenképpen van okunk aggodalmasnak lennünk..!
Válasz erre
0
0
balbako_
2026. március 15. 19:22
Nem ez a döbbenetes emberek! Hanem az, hogy ukrán lobogókkal mentek oda. A csodás Andrássy utunkat letakarták egy óriás ukrán ronggyal ez agyrém! Ilyen kormányt akarnak? Kinek van igaza amikor azt mondja a Fidesz, hogy a Szaros Zelenszki kapcája, megvett embere és a Szaros meg tagadja? Milyen sors vár a magyarokra, ha ezek az Ukrajna mocskos valagából kilógó emberek hatalomra kerülnének Magyarországon? 76 életévem alatt még egyszer sem tapasztaltam, hogy idegen lobogók alatt ünnepelték volna Forradalmunk és Szabadságharcunk szent ünnepét! ÉS EZEK RÁGALMAZNAK MINKET OROSZ BEFOLYÁSSAL?
Válasz erre
1
0
johannluipigus
2026. március 15. 18:30
Elhúzhatna már Ukrajnába ez az elmebeteg poloska Peti.
Válasz erre
9
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!