Magyar Péter–Nagy Lebowski-párhuzamok

2026. február 13. 17:15

Remélhetőleg ebben a történetben nem szerepelnek kutyák.

2026. február 13. 17:15
null
Bayer Zsolt
Magyar Nemzet

„Igen. Ő az. A Peti. És ez a páratlan, csodálatos elme indult el ezen az úton, még egyszer hangsúlyozom, csak enyhén összef…sott gatyóban, hogy utána betérjen egy drogos házibuliba nem nyúlni drogokhoz. És abba a buliba elkísérte volt nője is. Itt is álljunk meg egy pillanatra.

Moralizálgatás helyett valljuk be, legalább önmagunknak, előfordul, hogy az ember összejön valamelyik volt barátnőjével, ha kutatok kicsit múlt ifjúságom tündértaván, nekem is fel-feltűnik milyesmi. Na de Peti nem ennyire parvenü, neki több kell!

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

A Fidesz ismét megmutatta az egyik legnagyobb erősségét, a Tisza csak számháborúzott – ez kulcsfontosságú lesz a választásokon

A Fidesz ismét megmutatta az egyik legnagyobb erősségét, a Tisza csak számháborúzott – ez kulcsfontosságú lesz a választásokon
Tovább a cikkhezchevron

Ő úgy jön össze a volt nőjével egy drogos buliban, ahová drogokhoz nem nyúlni ment, hogy előtte – saját állítása szerint – a volt barátnője megzsarolta, ő pedig feljelentette a volt barátnőjét zsarolás miatt. Na ezek után összejönni a volt barátnővel, az a valami! Főleg úgy, hogy kifejezetten nem nyúlsz előtte drogokhoz – hiszen nem nyúlni mentél oda.

Vannak persze földhözragadtabb lelkek is, például Lebowski:

»B…zmeg, ha a k…rva exfeleségem megkérne, hogy vigyázzak a k…rva kutyájára, amíg ő meg a pasija elmennek Honoluluba, azt mondanám neki, hogy húzzon a p…csába.«

Peti ennél emelkedettebb lélek. Ráadásul – remélhetőleg – ebben a történetben nem szerepelnek kutyák.”

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: AFP/Szentgallay Bálint

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Az Európai Unió vezető hatalma döntött: Orbán Viktor stratégiáját követi az orosz-ukrán háborúban

Az Európai Unió vezető hatalma döntött: Orbán Viktor stratégiáját követi az orosz-ukrán háborúban
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 26 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
belbuda
2026. február 17. 12:52
Ugyan,Zsozsó…Szájer doktorral,Bese atyával,FürTomival a zsebedben moralizálni….😂😂😂😂
Válasz erre
0
0
Agricola
2026. február 16. 15:24
Dugovics Titusz a török katonát Nándorfehérvárnál a mélybe rántotta. Magyar Péter, akit a volt barátnője korábban megzsarolt, ő pedig feljelentette a volt barátnőjét zsarolás miatt, mégis a feljelentés dacára konszenzuálisan megdöntötte volt barátnőjét
Válasz erre
0
0
sternerregnix
2026. február 16. 10:29
Elképzelem, ahogy wéber, leyen meg tusk áprilisban rátörik az ajtót és azt kérdezik: -HOL VAN A PÉNZ PETIKE? -Hát úgy nézek én ki mint Magyarország miniszterelnöke?
Válasz erre
0
0
vitez-laszlo
2026. február 14. 10:48 Szerkesztve
Petike elmondása alapján magam elé képzelem a történetet. Petike, és Evelinke belépnek a buliba. fehér por, pia tömkelege az asztalon, jókedvű emberek beszélgetnek nevetgélnek... SZIASZTOK SKACOK!!! köszönnek....Jó a buli?... innánk valamit...DE A FEHÉR POR NEM KELL!... Isznak egy vodkát, majd petike így szól: SKACOK! Nem gond ha evelinnel bemegyünk a szobába dugni?....Ááááá ugyan. Ha dugni kell , akkor dugni kell tesvír! Menjetek nyugodtan. Már előre bekameráztuk nektek..... Ok! Köszi, mondja Petike, és mielőtt bemennek dugni aláírják, hogy konszenzuálisan megegyeztek a dugásban, amit a többiek visszaigazoltak.. így a többiek a konyhában italozgatva felosztogatják a fehér porocskát maguk között testvériesen. A pár meg bement a szobába. Petike és Evelinke a dugás után fáradtan elalszanak, majd amikor felébrednek, már üres a lakás. Erre Petike így szól: Evelin! Elmegyünk ebédelni?....Hát prsze Petike!....mondja Evelin. Ilyen egy szép nyári nap ....:DDD
Válasz erre
5
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!