„Magyar Péter papagájkommandót csinál belőlük” – érkeznek a reakciók a Tisza Párt jelöltállítására

2025. november 18. 10:16

„Ugyanaz a magyar baloldali hagyomány: anno így építették a kommunizmust is, csak Lukács György helyett Nagy Ervin jutott nekik (nekünk)” – jelentette ki Demeter Szilárd.

2025. november 18. 10:16
null

Ahogy arról a Mandiner is beszámolt, több órás késéssel, és még így is némi hiánnyal kikerültek Magyar Péter jelöltjei, akiknek sorsáról a követkető napokban a hirdetmény szerint a Tisza-szimpatizánsok döntenek majd. 

Demeter Szilárd politikai elemző is reagált a jelöltállítás első szakaszára. Mint fogalmazott, „örvendezik a HVG, hogy a Tisza-jelöltek között sok az értelmiségi”. Majd ehhez fűzött néhány megjegyzést.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Itt az eddigi legvadabb forgatókönyv: hamarosan ugyanazt mérheti a Nézőpont és a Medián

Itt az eddigi legvadabb forgatókönyv: hamarosan ugyanazt mérheti a Nézőpont és a Medián
Tovább a cikkhezchevron

Rámutatottt, hogy „Magyar Péter nagy tragédiája, hogy nincs 106 Magyar Péter (vagyis hát tudja a fene, éppen hányan van)”. Majd azzal folytatta, 
„mivel 105 nem Magyar Péter az 105 hibalehetőség (olv. „agyhalott” - by MP), ezért Magyar Péter eddigi vezetői gyakorlata alapján vagy papagájkommandót csinál belőlük, vagy súlyosan korlátozni fogja a szólás– és véleményszabadságukat”

„Ez ugyanaz a magyar baloldali hagyomány: anno így építették a kommunizmust is, csak Lukács György helyett Nagy Ervin jutott nekik (nekünk).

 Akkor is lelkes értelmiségiek csináltak hülyét magukból, hogy aztán különböző munkatáborokban, börtönökben verjék a fejüket a falba. Én szóltam”

– zárta gondolatait Demeter Szilárd.

A vonatkozó bejegyzést alább tekintheti meg:

Nyitókép: MTI/Hegedűs Róbert

Ezt is ajánljuk a témában

 

Összesen 12 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
csulak
2025. november 18. 16:17
Mit ajánl Magyar Péter? Magas rezsiszámlákat. Drága benzint, áramot és gázt. A családtámogatások eltörlését. Gender ideológiát. Ukrajna támogatását a mi kárunkra. Az agrártámogatások megszüntetését. Magas munkanélküliséget. Drog liberalizációt Migráns áradatot. A fiatalok adómentességének eltörlését. Magas adókat. Szavazz a nyomorra!
Válasz erre
0
0
tintapaca
2025. november 18. 16:16
Minimális számban találhatók köztük közéleti, vagy államigazgatási tapasztalattal bírók, pl. önkormányzati képviselők, vagy államigazgatási hivatalnokok. Valami közéleti hátteret azért fel kellene tudni mutatni az induláshoz!
Válasz erre
0
0
zakar zoltán béla
2025. november 18. 13:41
Nagy Attila hol indul? TiborCszálláson?
Válasz erre
0
0
magyarvizsla17
2025. november 18. 12:10
Vannak a hasznos idióták. És mivel idióták, nem veszik észre, kinek és mire kellenek. Mire észrevennék, addigra meg már a levesben rotyognak. De mi vagyunk a birkák. Édes Istenem!
Válasz erre
4
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!