Orbán Viktort méltatta Elon Musk – nem is akárhogyan

2025. február 15. 18:51

Musk a magyar miniszterelnök Tucker Carlsonnak adott interjújára reagált.

2025. február 15. 18:51

Mint ahogyan a Mandineren is beszámoltunk róla, ismét interjút adott Tucker Carlsonnak, az Egyesült Államok legnépszerűbb televíziósának Orbán Viktor miniszterelnök a dubaji World Governments Summiton.

Ezt is ajánljuk a témában

Az ellenzéki szervezeteket finanszírozó USAID-vel kapcsolatban Orbán azt mondta: „aki szereti az összeesküvés-elméleteket, az bajban van, újakat kell találnia, mert igaznak bizonyultak az eddigiek”. Szerinte morális probléma, hogy a liberális elit az amerikai adófizetők pénzét arra használta, hogy eszméit terjessze. 

Ez egy összeesküvés volt a szuverenitásunk és a függetlenségünk ellen, és sajnos Önök csinálták

– fogalmazott Orbán, aki szerint ez Brüsszelben még súlyosabb, mert a brüsszeli költségvetést a tagállamok fizetik, s a bürokraták aztán abból finanszírozzák a magyar kormány ellenfeleit. 

Orbán úgy látja: részben üzleti érdekek motiválták ezt a tevékenységet, hiszen a spekuláció könnyebb akkor, ha nincsenek az útban olyan kormányok, amelyek kiállnak a szuverenitásukért. Ugyanakkor azt is gondolja, hogy a nyugat-európai baloldal valóban üdvözítőnek gondolná azt, ha a beérkező muszlimok kevert társadalmat hoznának létre az európaiakkal. Orbán leszögezte: ha a németek és a franciák szeretnék elvégezni ezt a társadalmuk feljavítására irányuló kísérletet, tegyék, de hadd legyen ez minden ország saját döntése.

Elon Musk reakciója

A világ leggazdagabb embere a felül olvasható részre az X-en úgy reagált, hogy „Igaz”.

Nyitókép: ANGELA WEISS / AFP

Összesen 72 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Lajoss
2025. február 16. 12:02
A januári magyar infláció újra a legmagasabb Európában… Dilettáns,tolvaj rezsim. 🤮🤮🤮
ruszkiland
2025. február 16. 00:40
A ketaminos drogos őrült Orbánt méltatja :DDDDDDDDD Nagy segítség ez a magyar családoknak
kokrowatz-0
2025. február 16. 00:21
hol van már, amikor tucker carlson úgy átbaszta orbán fejét, mint a huzat...
europész
2025. február 15. 23:16
Elegem van mindazokbol akinak elege van Orban Viktorbol.Tulajdonkeppen meg senki nem tudott olyan indokot mondani,hogy miert is kellene buknia.Mindenfelet csak pufogtatnak de senki nem tudott olyan bizonyitekot vagy bunos cselekmenyt felderiteni ami miatt lemondasra kenyszerulne.De azok a pufogtatott vadaskodasok inkabb azokra sot hatarozottan azokra jellemzo akik a gyulolet kelto szolamokkal harsanyan elo allnak. Mondhatnam az kiabal a legjobban akinek a haza eg.Utalatra melto ezek viselkedese es sajnalom ezek kovetoit mert alaposan elbutitott emberekrol van szo.Ezeket semilyen esz erv nem erdekel.Cso latasuk es hallasuk van.Ha Magyar fureruk kerulne hatalomra akar megvalasztva akar puccsal ez a sok Magyar szektas egy resze valami barna ingeskent kovetne az utasitasokat egy resze meg melyen haborogna a csalodottsag miatt. Furcsak ezek az emberek.Ennek a szektanak kijelolnenk egy varmegyet eljenek ott.Ha valami joval eloallnak megvesszuk toluk.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!