Fogadjunk, hogy így reagálnak majd a Tisza-szektások a hamarosan aktuális eseményekre!

2025. január 13. 07:29

Szégyellem, hogy magyar vagyok, amikor nálunk dönt a szabad világ sorsáról három diktátor.

2025. január 13. 07:29
null
Dezse Balázs
Dezse Balázs
Pesti Srácok

Ha a Fidesz megnyeri a választást 2026-ban:

Ezért nem akartak ezek előrehozott választást tartani 2025-ben, mert aljas módon kivárták, hogy olyan helyzetben legyenek, amikor ők győznek.

Csak azért nyertek, mert Orbán és bandája a mi pénzünkön kampányolt, a mi adóinkból finanszírozták a saját céljaikat. Tulajdonképpen mi győztünk, vagyis a Tisza, ezért új választást kell kiírni, mert a végeredmény nem elfogadható.

Direkt úgy számoltak, hogy nekik kedvezzen. Ha az EP-választás eredményét és a Tiszára szavazók számát hozzáadjuk, akkor tulajdonképpen mi nyertünk. Orbán direkt nem veszi figyelembe az emberek akaratát.

Csak azért szavaztak az emberek a Fideszre, mert tőlük függ az egzisztenciájuk.

De csak az emberek 60 százaléka szavazott rájuk, vagyis 40 százalék nem. És van egy csomó gyerek is, aki nem szavazhatott, szóval ez nem tükrözi a magyar emberek akaratát.

Az a baj, hogy hagytátok a pénzért vett szavazást. Nyilván csak ez történhetett.

Állítólag olyanok is szavaztak, akiket még soha nem láttak. 50 éve nem lakott házakba vannak bejelentkezve.

Nem számít. A keménymag nyugdíjas szavazóikat tudták csak elvinni…

Ha a Tisza nem indul 2026-ban a választáson:

Magyar Péter nagyon jól tette, hogy nem alacsonyodik le egy ilyen egyenlőtlen versenyhez.

Magyar Péter felismerte, hogy az emberek rettegnek, félnek a Fidesztől, és nem akarta, hogy bárkinek kockáztatnia kelljen a megélhetését és a biztonságát.

Eljátszották a demokráciát. Egyedüli esélyként nem volt más alternatíva. (...)

Ha Budapesten lenne a Putyin-Trump találkozó:

Szégyellem, hogy magyar vagyok, amikor nálunk dönt a szabad világ sorsáról három diktátor. 

Egyszerre két nagyhatalomnak is kiárusította az országot Orbán.

Erre szüksége is van, hogy ne söpörje el a népharag, és hatalmon maradhasson. Árad a Tisza!

Jó lenne, ha Orbán inkább a magas inflációval, a magas árakkal, az általános drágulással, a nem működő közszolgáltatásokkal és a mélyszegénységgel foglalkozna.

A pánikhangulatát már tapasztalni lehet a “nemzeti együtt bűnözés” soraiban, ezért most mindent bedobtak, ettől remélik a kiutat.

A Fidesznek vége! Vége van! Önmagában már nem élné túl, marketingre volt szükségük.

Orbánnak csak a saját és az orosz érdek számít. Jó, meg az amerikai is, akkor sem, ha ezek nem egyeznek, mert csak saját magára gondol, meg arra, hogy lophasson.

Ha nem Budapesten lesz a találkozó:

Nem tudom, miben reménykedett, senki nem áll szóba vele, elszigetelődött.

Orbán miatt maradtunk le erről a történelmi lehetőségről.

Nyilván nem akartak idejönni. Hogy néz ki ez az ország 14 év Fidesz-kormányzás után?

Nem is értem, hogyan gondolták! A hivatalok élére azonnal független szakértőket! Azonnali átvilágítás! Mire várunk még?

Ideje szembenézni a Fideszben azzal, hogy a rendszer, amelyet mindenáron fenn akarnak tartani, megbukott. Itt a vége.”

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Magyar Péter Facebook-oldala

 

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 22 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
august
2025. január 14. 06:40
:) Így igaz, mindenre van a Tiszásoknak reakciója, például, ha azonnal kitörne a kánaán, :- -Akkor 10 percen belül írnák, hogy azért ez elképesztő, hogy hogy már 10 perce várunk a sonkás szendvicsünkre, ami mindenkinek alapból jár, de mi még mindig nem kaptuk meg. Ez egy szar rendszer.
billysparks
2025. január 13. 19:08
Ha a Fidesz megnyeri a választást 2026-ban: - A fidesz csalt. - A szomszédom fodrászának a fiának a szomszédjának az unokatesója mondta, hogy 10 000 ft-ot fizettek minden cigánynak, hogy a Fideszre szavazzanak - Úgy változtatták meg 16 éve a szavazókörzetek határait, hogy tudták, ott csak Fideszes szavazók járnak általános iskolába. "Jó lenne, ha Orbán inkább a magas inflációval, a magas árakkal, az általános drágulással, a nem működő közszolgáltatásokkal és a mélyszegénységgel foglalkozna" Pontosítva:- Jó lenne, ha Orbán inkább a VILÁGBAJNOK inflációval, a EURÓPA LEGMAGASABB áraivall, az általános drágulással, a nem működő közszolgáltatásokkal és a mélyszegénységgel foglalkozna, a végtelen kórházi várólistákkal ( ismerek olyat, aki ismer olyat, akinek a szívinfarktusával három évet kellet várnia), az oktatásüggyel ( hallottam a kocsmában, hogy az egyik törzsvendég unokája nyenyec nyelvtanfolyamra járt tíz évig és nem tanult meg spanyolul.)
Chekke-Faint
2025. január 13. 18:31
Szerintem minden benne van.
Bodzay
2025. január 13. 15:08
Pontos. Ilyen a posztliberális kommunikáció. A balosnak mondott parlamenti retorika ugyanez. Érthetetlen, hogy ezt többen beveszik. A minap hallottam egy ismerőst hasonló frázisokkal megnyilvánulni. Olyan valakit, akinek apját, anyját az ötvenes években a baloldali rendszer tett földönfutó nyomorulttá.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!