Szolnoki gyermekbántalmazás: visszavonták a karateedző kitüntetését

2024. július 24. 15:06

Felháborító és szégyenteljes tettével Agócs Tibor Róbert méltatlanná vált a díj viselésére és használatára.

2024. július 24. 15:06
null

Nyitókép: Képernyőkép / nkt.hu

Felháborító és szégyenteljes tettével Agócs Tibor Róbert méltatlanná vált és mint mára világossá vált, mindig is méltatlan volt a „Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért” díj viselésére és használatára – adta közleménybe az ntk.hu.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Fogynak a napok: hamarosan 30 ezer migránst kellene befogadnia Magyarországnak – csak egy módon kerülhető el

Fogynak a napok: hamarosan 30 ezer migránst kellene befogadnia Magyarországnak – csak egy módon kerülhető el
Tovább a cikkhezchevron

Ezért a Nemzeti Tehetség Központ Közhasznú Nonprofit Kft., a pályázatért felelős lebonyolítóként a díjat a lehető legrövidebb időn belül, július 19-én visszavonta tőle.

„A Nemzeti Tehetség Központ Közhasznú Nonprofit Kft. határozottan elítéli a gyermekbántalmazás minden formáját és a magukat gyakran gyermekszeretőnek feltüntető aljas gyermekbántalmazókat”– olvasható a közleményben. 

 

Összesen 118 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
maxrockatansky
2024. július 24. 16:36
Érthetetlen számomra ez az üres örömködés egy ilyen eseten. Ha egyszer egy megközelítőleg objektív bizottság megvizsgálná az (állami) kitüntetettek sokaságát, mondjuk a hetvenes - nyolcvanas évekig visszamenőleg, lenne ám vidámság. Mindegyik rendszer és kormány fiszemfaszom díjasai között lenne egy csomó olyan, akitől vissza lehetne vagy kellene venni a kitüntetést, díjat, de legalábbis komoly kétségek merülnének fel, hogy azokat mivel és hogyan érdemelte ki az illető. Annak függvényében viszont, hogy a díjakat adják és nem kiérdemlik, nem ártana, ha alaposan megvizsgálnák a jelölteket, így talán el lehetne kerülni a hasonló eseteket és esetleg a kitüntetésnek is megmaradna vagy megteremtődne az értéke.
Válasz erre
1
0
pollip
2024. július 24. 15:45
Én azt nem értem, hogy miért hallgatott ilyen sok gyerek és szülő, akik most megszólalnak. Érthetetlen! Ha az én gyerekemmel vagy unokámmal csinált volna ilyet az edzője, biztos, hogy kiboritom a bilit.
Válasz erre
8
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!