Hajdú Péter szerint nagyon mély és őszinte interjú volt, és már annak elején elnézést kért az indiszkrécióért, ugyanakkor szerinte erről érdemben másképp nem lehet beszélgetni.
„Mivel mindenki azt kiáltja, hogy ez a Rogáni propaganda, hogy Varga Judit kiállt, és elmondta, mi történt vele, muszáj volt belemenni a legapróbb részletekbe is. Nézzék meg minél többen a műsort, vonják le belőle a megfelelő konzekvenciákat, valamint döntsék el, hogy kinek van igaza”
– mondta el a műsorvezető.
Hajdú Péter megjegyezte, hogy a beszélgetésük legfontosabb üzenete az volt, hogy bántalmazó kapcsolatban nem lehet élni.
Magyar Péterrel kapcsolatban elmondta, hogy nem ismeri, de nyilvánvalóan látja a megnyilatkozásait, ugyanakkor nem szeretne véleményt alkotni a leendő politikai karrierjéről. Továbbá megjegyezte, hogy amennyiben Magyar Péter valóban bántalmazó, akkor az elképesztően nagy bűn, és vállalnia kell érte a felelősséget.