Szexuális erőszak és más bűncselekmények miatt a Tatabányai Járásbíróság egy hónapra elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki Tatabányán rátámadt egy óvónőre február 9-én reggel, derül ki a helyi törvényszék közleményéből.
A kényszerintézkedésre azért volt szükség, mert fennáll a bűnismétlés veszélye, valamint megnehezítheti a bizonyítási eljárást. Dr. Horváth Sándor, a vármegyei főügyészség szóvivője elmondta, hogy a végzést az ügyész tudomásul vette, a vádlott és védője fellebbezést jelentett be – közölte a KEMMA.