A közelmúltban országszerte több Mol benzinkúton is felújítási munkálatok zajlottak, általános meglepetésre azonban teljes designváltás is történt. Az eddig zöldben pompázó töltőállomásokat az Orlenre jellemző piros-fehérre festették át – írta a Világgazdaság.
Mint ismert, a Mol a Grupa Lotos SA-val, valamint a PKN Orlennel is megállapodást kötött, amelynek értelmében a Mol-csoport hálózata több, mint 410 LOTOS Paliwa töltőállomással bővült Lengyelországban. Ugyanakkor az akvizíciós megállapodás részeként 64 magyarországi töltőállomást átadtak az Orlen részére. Ezek váltanak most arculatot.