Úgy érzi teljesen egyedül maradt – jelentette ki Pankotai Lili, a diáktüntetések emblematikus felszólalója, aki trágár beszédeiről vált híressé. Az aktivista erről azzal kapcsolatban beszélt, hogy a pedagógustüntetések fő szervezője, az Egységes Diákfront (EDF) is eltávolodott tőle.
Arról is beszélt, hogy szívesen lett volna „kovász” a baloldali szervezetek között, de a mai napig nem talált olyan kezdeményezést, amelynek tagja akarna lenni. Jelenleg nem tartozik semmilyen közösséghez, nincs mögötte senki – tette hozzá.