„Nem is szeretnék már semmi újat vállalni, bőven elég, ami van. Ott vannak a forgatások, a natúr kozmetikumokkal kapcsolatos projektem és a hatalmas kertem. Azt gondolom, a bőrünk és az emésztésünk a két legfontosabb szervünk, ha az rendben van, akkor minden. Nekem ez szívügyem, amivel segíteni szeretnék az embereknek” – fogalmazott a televíziós, aki pontosan tudja, mindez milyen fontos, hiszen egy korábbi betegsége miatt nátriumglukamát-érzékenység alakult ki nála, azaz,
ha nem nézi át pontosan az elfogyasztott élelmiszerek összetevőit, az erős fájdalmat és rosszullétet okozhat neki.
„Mindemellett ott van a családom, akiktől nem szeretnék és nem is tudok már több időt elvenni. Bőven elég, ami van, tényleg nem vágyom másra, csak még néhány nap szabadságra” – mondja.