Szóval ott voltam a vébén, vagy Eb-n, vagy mit tudom én, de én emlékszek arra, hogy nyertünk, sokat nyertünk, most meg mit nyertünk, lószart se nyertünk, nekem ne gyertek azzal, hogy egyéni rekord, mert én naponta megdöntöttem az egyéni rekordomat, hát nyilván ettől lettem ilyen félisten, mert régen száz kiló voltam, fekve nyomtam százat a Teddyvel, az meg meg sem mert szólalni, ott szuszogott felettem a szerencsétlen, én meg nyomtam, meg nyomtam, lassan jöhet a Verebes Pista is, hadd szuszogjon, a Forró Tomcsi meg csak röhögött, a kis tmb-haverom, a »Szilágyi Ákos«, most már galériás, hozzám hasonló tisztességes fazon ő is, nincs is ránk szükség ebben a fene nagy új világban, pedig aztán amennyi könyvet én megírtam, meg interjúkat készítettem, hát mindenhol ott voltam, még a Szabad Európa Rádióhoz is bejutottam, pedig hát az CIA-s volt, tuggyátok.
Na mindegy, rötyögtünk a Nap-TV stúdiójában, és akkor kérdeztem a Teddyt, hogy akkor nem vesztek be a Heti Hetesbe, mert miért nem, kell nektek egy ilyen ember, bemegyek a keresztemmel, meg a svábságommal, hát, kérem, én az MDF-re szavaztam régen, tényleg, tessék elhinni, vagy lehet, hogy nem, lehet, hogy az SZDSZ-re szavaztam, már nem tudom, de az biztos, hogy Hornban nagyon bíztam, vele dolgoztam pár napig. Azért csak pár napig, mert kirúgtak, hát valahogy sok helyről kirúgtak, meg sokan nem szerettek, hát én sem szeretek kb. senkit, csak a Margitot, meg a gyerekeket, meg az unokákat, azokról írok szívesen, főleg, ha elhagyják ezt az országot, mert akkor végre tudok megint Orbánozni egyet, együtt a Juszttal, meg a többiekkel.
Jaj, de nagy idők voltak azok a kilencvenes évek, meg a kétezres évek, amikor még százkilós voltam, és miénk volt a világ, most meg itt ülök, megint kezdek bebaszni, és közben elfelejtettem, miről akartam írni. Már magamon kívül.
Rohadjon meg a Mandiner, ha ezt is átveszi, akkor egészben, nem ám úgy kivenni a sok hülyeségemből a kevés hülyeségemet, ez olyan mintha a hányásból kiemelnéd a sárgarépát, és azt mutogatnád...