
Ilyet még nem látott: kirúgásból szögletre rúgta a labdát a debreceni focista (Videó)
2023. április 07. 22:00
A debreceni Olekszandr Romancsuk alaposan meglepte védőtársát.

A péntek esti Mezőkövesd–Debrecen mérkőzést a Debrecen tudta megnyerni. Ettől függetlenül azonban az első félidőben a DVSC óriási hibát vétett.
A debreceni Olekszandr Romancsuk alaposan meglepte védőtársát
– számolt be a fejleményekről az M4 Sport. Kirúgásból szögletre rúgta a labdát a játékos.
Az erről készült felvételt itt tudják megtekinteni:
Nyitókép: Képernyőfotó
Összesen 34 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
zakar zoltán béla
2023. április 08. 22:16
Hajrá KTE, hajrá Paks!!!
Válasz erre
0
2
zakar zoltán béla
2023. április 08. 22:16
Hajrá KTE, hajrá Paks!!!
Válasz erre
2
2
zakar zoltán béla
2023. április 08. 22:16
Hajrá KTE, hajrá Paks!!!
Válasz erre
0
2
zakar zoltán béla
2023. április 08. 22:16
Hajrá KTE, hajrá Paks!!!
Válasz erre
0
2







