A publicista szerint az, hogy noÁr aktivistaként, politikai aktivistaként tetszeleg, még rendben van. De amikor ugyanez a Molnár Áron „átvedlik színésszé”, és mint színész szerepet vállal a Hadik című filmben, majd elkezdi azt magyarázni, „az nem a kormány pénze, hanem az adófizetők pénze, és ő az adófizetőknek játszik,
na de azt a forgatókönyvet ugye nem az adófizetők írták”.
Csakhogy a film, a koncepció a hatalom kulturális koncepciójába illeszkedik, vélte Puzsér. „Ő ebben az értelemben, ebben a szituációban lehet egy színész, de akkor nem kérjük vissza az aktivistát.”