Ön szerint miért kellett autóznia Karácsony Gergelynek? Szavazzon!

2022. december 17. 12:48

Autók ellen kampányol, mégis autóba ül a főpolgármester. Olvasóink véleményét kérdezzük az anomália megfejtéséhez!

2022. december 17. 12:48
null

Mint a Mandineren is írtunk róla, Karácsony Gergely autóval távozott a Lánchídról, ami csak azért érdekes, mert még szombaton is arról posztolt fotót a főpolgármester, hogy 60 ember busszal vagy biciklivel kevesebb helyet foglal, mint 60 ember autóval. 

Ennek tudatában úgy döntöttünk, olvasóink segítségét kérjük annak eldöntésére, hogy vajon miért kellett autóval távoznia Karácsonynak! Vajon sérve miatt, amit már korábban is említett? Vagy egészen más oka volt erre?

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Hoppá: a Tisza legszűkebb vezetése olyan információhoz jutott, ami nagy hatással lesz az áprilisi választásokra

Hoppá: a Tisza legszűkebb vezetése olyan információhoz jutott, ami nagy hatással lesz az áprilisi választásokra
Tovább a cikkhezchevron

Szavazzanak! 

Nyitókép: MTI/Mónus Márton

Összesen 72 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
states
2022. december 17. 20:38
Ez a karácsony nevű komcsi gazember fővárosában tombol a sötétség, szó szerint, karácsonykor. Miközben Bécs például fényárban úszik, de még Vác belterülete is, hogy mondjak egy közelebbi példát.
Válasz erre
4
1
Nemtudommegállni
2022. december 17. 20:29
Mert leszarja a budapesti tömegközlekedést nagy ívben.
Válasz erre
1
1
machet
2022. december 17. 19:51
Ez egy f@sz,mindig is az volt.
Válasz erre
4
1
konfucius
2022. december 17. 18:46
Első elnöksége kezdetén kezdték macront Jupiternek csúfolni. Aztán rajta is ragadt a név. Karácsony egészen azt az irányt tolja, csak macron legalább tehetséges meg elért már jó pár dolgot önállóan is. Karácsony semmit nem ért el önerejéből
Válasz erre
4
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!