Most pedig az történt, hogy a legújabb mozgalmár nemzedék arca, Molnár noÁr Áron maga mondta el szóról szóra a 444-nek adott interjúban, hogy
valóban pontosan ezekből az iránymutatásokból, tankönyvekből veszik mozgalmaik és akcióik szervezését.
„Én iszonyú boldog lennék, ha úgy tudnánk működni, mint az Otpor. Ez Srda Popovicnak volt a mozgalma, ami Milosevic rémuralmát döntötte meg Szerbiában. Az a mozgalom és egy koncerttel indult, és ők is kábé egy szalvétára skiccelték föl a logójukká vált öklöt. Nálunk effektíve pont ugyanez történt, jelent is meg nálatok cikk erről, hogy Horgas Péterrel hogyan találtuk ki egy kávézóban a felkiáltójelet, a közös kiállás szimbólumát” – részletezte az interjúban noÁr.