Deák Dániel, a XXI. század intézet vezető elemzője a Facebook-oldalán igyekezett magyarázatot találni az árstopos termékek hiányára. Mint írta, „az árstop bevezetése óta sokszor lehet azzal szembesülni a boltokban, hogy nincsen cukor a polcokon.
A Cukorrépa Termesztők Országos Szövetségének elnöke szerint pusztán az alacsonyabb ár miatt több cukrot vesznek az emberek, a megnövekedett kereslettel pedig nem tudják tartani a lépést a boltok. A Spar például azt közölte: a kristálycukor esetében a tavalyi egész éves mennyiség már idén nyárra elfogyott. Ez kicsit olyan tehát, mint amikor a koronavírus-járvány alatt látott helyzet ismétlődne meg, amikor mindenki vécépapírt és élesztőt kezdett el halmozni otthon. Hogy mi a tanulság?