
A buszsáv megszállva – elkezdődött a Kutya Párt hídfoglaló piknikje (videó)
2022. július 14. 18:52
Előkerültek a sörpadok és egy grillsütő is.

Cikkünk frissül...
Korábban beszámoltunk róla, hogy „Bridge office” túlórázásra hívja szimpatizánsait a Magyar Kétfarkú Kutya Párt az Erzsébet híd pesti hídfőjéhez.
Az index beszámolója alapján az Erzsébet hídon fesztiválhangulat van: szól a zene, megy a kártyaparti, az emberek békésen beszélgetnek. A tüntetők elfoglalták az Erzsébet hidat, leállt a forgalom.
Az MKKP festékszórókat osztogat, amelyeket a tüntetők sorra vesznek magukhoz, és az aszfaltra írva fejezik ki a véleményüket:
- „R.I.P. kata”
- „Elk*rtad ”
- „ Ne írd alá, Kata! ”

***

Nyitókép: Mandiner
Összesen 93 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
többsincskiraly3
2022. július 16. 17:57
Hülyegyerekek szünidei bohóckodása.
Válasz erre
0
1
nyugalom
2022. július 15. 10:12
Ki fizeti ezeket? Fletó a hátterben, momósok? Nekik ki, csak nem csekkatka es berg et?
Válasz erre
0
0
NTLLK
2022. július 14. 22:15
Budaházy ezért mennyit is kapott???
Válasz erre
3
0
5m007h 0p3ra70r
2022. július 14. 21:38
A főváros már egy ideje csak egy ócska kupleráj.
Válasz erre
2
0







