Mindebből következik, hogy Rétvári beszélt a legtöbbet a plenáris üléseken, összesen több, mint négy és fél óráig tartotta magánál a szót.
A politikusi rangsorban (amelybe beletartoznak a kormány egyéni mandátummal rendelkező képviselői is) a két államtitkárt a feltehetően a parlamenttől búcsúzó, 41 alkalommal felszólaló szocialista Bangóné Borbély Ildikó követi, majd holtversenyben a jobbikos Z. Kárpáti Dániel, a KDNP-s Nacsa Lőrinc és Vejkey Imre valamint az LMP-s Keresztes László Lóránt, egyenként 40 felszólalással.
Orbán Viktor miniszterelnök is ott van az első tízben, 36 felszólalással a kilencedik a sorrendben.