Kerpel-Fronius Gábor írt arról Facebookon, hogy Fekete-Győr András lemondása után Orosz Anna került a Momentum élére ügyvezetőként. A főpolgármester-helyettes azt írta,
„Anna szintén nagyon régen tagja a Momentumnak, többszörös elnökségi tag, közel volt az elmúlt időszak eseményeihez, és személyes kvalitásai is predesztinálják őt a párt vezetésére. Akik követték a kampányt, tudják, hogy mennyire nagyra tartom Anna politikai teljesítményét és személyiségét is. A vezetésével a Momentum kiválóan meg fogja oldani az előttünk álló nehéz feladatokat.”