Gyűlölködés, azt sem tudták, hol vannak, Covid-kártya
Márki-Zay elismételte azt a korábbi nyilatkozatát, miszerint akik busszal érkeztek a Békemenetre, azoknak a „jó részük azt se tudta, hogy hova jött”. Ehhez hozzátette most azt is az ATV műsorában, hogy a Békemenet „gyűlölködés” volt.
A miniszterelnök-jelölt azt is megemlítette: „nem az a lényeg, ki hány embert tud buszokba tömni Covid idején”. Eme kijelentését árnyalja, hogy az ellenzéki tüntetésen olyan kevesen voltak maszkban, hogy az esemény házigazdája, VV Zsolti is felszólította a résztvevőket, hogy aki teheti, viseljen maszkot.