Két idézet: az egyik Tóth Viktortól (betűhíven), amelyet 2014. február 7-én írt a Facebook-oldalára, a másik Tóth Viktorról, amely az Alfahíren jelent meg 2021. július 6-án.
„Kedves orbán, gyurcsány, mesterházi, bajnai, matolcsi, szanyi, köveslomó, kövér, áder, fodor, kunce és még sorolhatnám azokat akik megnyomorítottak bennünket ! Mikor lesz már ennek vége? Mikor tűntök már el a jól megérdemelt celláitokban? ... Fogjuk be a pofánkat és tűrjük el, hogy az adóinkból igyen laptopot osztogattok a cigányoknak, holokausztközpontokat építgettek, na meg stadiont felcsutra vagy éppen kaszinót sukoróba, de ne merjek szólni semmiért, mert akkor fasiszta vagyok, meg rasszista meg felforgató és a Magyar az különben is bűnös és szégyeljük magát. ...”