„Nem tudtam, hogy a régi rendszer újra megvalósul és Orbán Viktor felveszi Kádár János, Horthy Miklós és Ferenc József arcát” – mondta a Klikk TV Tíz című műsorában a humorista, aki szerint az ő annyi időt töltött az előző rendszerben, hogy legfőbb feladatának tartja, hogy átadja a fiatalabb generációnak, hogy az a rendszer „nem jó”.
Farkasházy kifejtette: 2008 környékén olvasott egy cikket, amiben „hivatásos rettegőknek” tartották azokat, akik megjósolták, hogy vissza fog térni a rendszerváltás előtti rendszer Magyarországra, de, mint fogalmazott, „a triplája jött vissza”.