Bekövetkezett, amitől mindenki félt: elkezdte mutogatni egy nőnek a migráns a nemi szervét Kőbánya-Kispest vasútállomáson (VIDEÓ)

A nő azonnal messzebb lökte magától az aurájába tolakodó testét, és segítségéért kiáltott.

Az építésügyi és örökségvédelmi osztály több munkatársát is előzetes letartóztatásba helyezték.
A Népszava arról ír, hogy az ügyben a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség rendelt el nyomozást a kormányhivatal egyik vezető beosztású tisztviselője ellen, aki a gyanú szerint „előnyért megszegte hivatali kötelességét”. Az ügyészség „üzletszerűen elkövetett hivatali vesztegetés elfogadásának bűntette és más bűncselekmények miatt” indított nyomozást – tájékoztatta a lapot Kovács Katalin, a Központi Nyomozó Főügyészség szóvivője.
A nyomozóhatóság az eddigi eljárásban négy személyt hallgatott ki gyanúsítottként. A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség indítványa alapján
További adatot azonban a büntetőeljárás eredményessége érdekében nem közöltek.