Látom az érveiteket, amelyek nagyrészt arról szólnak, hogy a kormányoldal a propagandájával démonizálhatja, »pedofilpártinak« állíthatja be az ellenzéket, ha az nem szavazza meg a javaslatot. De pontosan tudjátok ti is: bármilyen parlamentben leadott szavazattól, sőt, a kimondott szótól is független, hogy Orbán Viktor gyűlöletpropagandája éppen kit állít be a hazaárulónak, migráns-, Soros- vagy épp pedofilpártinak. Tudjátok, hisz ti is megtapasztaltátok: a valóságtól teljesen függetlenül bélyegez meg a Fidesz titeket a nemzet ellenségeként. Bármekkora elszántsággal és szívvel is szólaltok fel a nehéz sorsú magyar honfitársainkért, a Fidesz-propaganda világában nem ez, hanem a Rogán-minisztérium legyártott hazugságai alapján ítélnek meg titeket. Abban persze egyetértünk: a Kaleta-ügy után igenis szigorítani kell a pedofil bűncselekményekre vonatkozó büntetéseket, mert nem normális, hogy Jakab Péter felszólalása 10 milliós, Kaleta Gábor 19 ezer pedofil képe pedig 540 ezer forintos pénzbüntetést ér.