„Milyen fantáziátlan, hogy a legfőbb érv még mindig a gyurcsányozás” – tért rá az MSZP-s politikus a mai parlamenti ülésnapra, majd Vágó egy parádés Orbán-Lenin párhuzamot vont: „Lenin-elvtárs azt mondta, hogy számunkra a legfontosabb a film. Orbán elvtárs azt mondja, hogy számunkra minden kommunikációs forrás fontos”.
„El kell jutni az emberekhez” – emelte ki Vágó, aki arról panaszkodott, hogy nem tudnak kimenni az állampolgárokhoz még március 15-én sem, de a kormánynak ott van az „M1,M2, Kossuth-rádió, Petőfi-rádió”.
A teljes adást itt nézheti meg.