Megjelent Szilvay Gergely: A genderelmélet kritikája című könyve az Alapjogokért Központ gondozásában – írják az Alapjogokért Központ Facebook-oldalán, ahol a könyvbemutatóból is ízelítőt kaphatunk.
A bemutatón Novák Katalin családokért felelős tárca nélküli miniszter elmondta: „A nemzetközi genderlobbi útjára indított egy hódító háborút, és ez a hódító háború a mi családjainkat is veszélyezteti. A gender-ideológiával az a baj, hogy éppen azt tagadja meg, amit saját alapjának tart, a toleranciát, a másik véleményének az elfogadását” – jelentette ki a miniszter.