Eltemették Bogdán Lászlót, Cserdi polgármesterét – számolt be a hírről a Blikk nyomán az Index. A bulvárlap azt írja, a temetésre rengetegen mentek el, autók végeláthatatlan soráról adnak hírt. A környéken rendőrök biztosították a rendet, az egykori polgármester háza elé virágot és gyertyát vittek a gyászolók.
„A család nemrég közleményt adott ki, amiben Bogdán betegségéről is szó esett. A hozzátartozók azt kérték a sajtótól és a gyászolóktól, hogy a szertartáson ne készüljenek képek. Az újságírókat egyébként magán a településen sem szívesen engedték fotókat készíteni” – tudósított a lap.