Kínos magyarázkodásba kezdett Tarr Zoltán a Tisza Párt kiszivárgott megszorítócsomagja kapcsán

Nagyon úgy látszik, hogy Magyar Péter feloldotta a szájzárat az emberei egy részénél, így Tarr Zoltán nyilatkozott stábunknak. Kínosan sikerült.

A bukott miniszterelnök szerint a kormánypártok bolsevikok és Áder János köztársasági elnököt is éles hangon kritizálta.
Gyurcsány Ferenc, a DK elnöke mai beszédében bolsevikoknak nevezte a kormánypártokat – áll a HírTV tudósításában. Mindezt annak apropóján, hogy se pártja, sem az ellenzék nem vett részt az első szabad országgyűlés megalakulásának harmincadik évfordulójára rendezett ünnepségen.
Az egykori miniszterelnök szerint a jelenleg többséggel rendelkező pártok félelmet keltenek és hazudnak. Állítása szerint bolsevikok állnak a nemzettel szemben. A politikus kritizálta továbbá Áder János köztársasági elnököt is aki szerinte nem a nemzet egységét testesíti meg, mivel nem emeli fel a szavát akkor, amikor az Országgyűlés elnöke kijelenti, hogy az ellenzék nem a magyar nemzet része.

Kocsis Máté Facebook-oldalán reagált Gyurcsány szavaira. Mint írta, most egy olyan ember szólalt meg, „aki most is a véreskezű belügyminiszter, Apró Antal másoktól elkobzott villájában lakik”.