A Pride-zászlók helyére kitűzött magyar nemzeti lobogót is a Dunába dobták az Erzsébet hídról

Szabálysértési eljárást indított az V. kerületi rendőrkapitányság.

Egy árammérő meghibásodása miatt kellett leállnia csütörtökön az áramtermelésnek.
Ismét névleges teljesítményen üzemel a paksi atomerőmű 4. blokkja, amely csütörtökön állt le – közölte honlapján az atomerőmű. A leállást egy transzformátorhoz kapcsolódó, árammérést végző ellenőrző berendezés meghibásodása okozta – írta az Országos Atomenergia Hivatal.
A szakemberek a hibát kijavították, a blokk biztonsága nem volt és nincs veszélyeztetve, az eseménynek környezetre gyakorolt hatása nem volt – tették hozzá.
(MTI)