A kiállításon látható relikviák között megtalálhatóak Az Est című, 1910-ben alakult bulvárlap kávéscsészéi, sószórói, külön vitrinben szerepelnek a századelős kávéházak nevével ellátott csészék, kiöntők is. Sal Endre elmondta, hogy tíz éve járja az aukciókat, bolhapiacokat, és az interneten is vásárol régi újságokat, ezekből állt össze az általa alapított Újságmúzeum gyűjteménye. Emellett egy népszerű, több mint 45 ezer követőt számláló Facebook-oldalon tárja az olvasók elé a korabeli sajtóban megjelenő történeteket.
A péceli tárlat április 14-ig pénteken, szombaton és vasárnap látogatható ingyenes tárlatvezetés keretében, amelyre az Újságmúzeum Facebook-oldalán jelentkezhetnek az érdeklődők.
(MTI)