Szerinte pártelnökként nem elfogadható, hogy a köztévé stúdiójában négy év alatt 5 percre hívták meg, ezért akciózott az MTVA Kunigunda úton található székházánál. Itt a biztonsági személyzet közölte vele, hogy mivel nem kapott meghívást, nem mehet be az élő adásba, majd kiküldték az Együtt elnökét. Ezek után Juhász már be sem tehette a lábát a székházba, a biztonsági őrök tájékoztatták arról, hogy kamerával nem léphet be a székház területére, belépniük pedig csak az erre felhatalmazottaknak, és a meghívott vendégeknek szabad.