Ilyen még nem történt Magyarországon: ez az áprilisi választások legnagyobb rejtélye

Eddig nem tapasztalt tényezőn is múlhat majd, hogy hányan mennek el szavazni április 12-én.

Csomaglimitet vezet be november 15-től a Magyar Posta. Így akarják elkerülni, hogy karácsonykor a tavalyihoz hasonló káosz alakuljon ki.
November 15-től a korlátozás visszavonásáig naponta maximum öt MPL Üzleti és MPL Netcsomagot adhatnak fel azok, akik nem szerződéses ügyfelek – áll a Magyar Posta honlapján.
A Magyar Posta a közleménye szerint a csomaglimitet a zökkenőmentes küldeménykezelés érdekében vezetik be. Hozzáteszik: „Az intézkedésre azért van szükség, hogy a Magyar Posta az év végi élénk küldeményforgalomban is az eddig megszokott, magas színvonalú szolgáltatást tudja nyújtani ügyfeleinek.”

A Posta októberben az MTI-nek még azt nyilatkozta, hogy fel vannak készülve „a karácsony előtti nagyobb csomagforgalomra”.